23.11.2016  22 KASIM DİŞHEKİMLİĞİ GÜNÜ VE TOPLUM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HAFTASI SEBEBİ İLE SAĞLIK TESİSİMİZDE ETKİNLİK DÜZENLENDİ.

    22 Kasım Dişhekimliği Günü ve Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftası sebebi ile sağlık tesisimizde düzenlenen birliktelikte; Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü ALDEMİR, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Halil ALTINTAŞ, İl Sağlık Müdürü Murat YILMAZ, Çankırı Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.Hüseyin KESKİN, İdari ve Mali Hizmetler Başkanı Hüseyin DURSUN, Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Celal Orhun ECEMİŞ, Cezaevi Müdürü Hüseyin AKKUŞ, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Eyüp YALÇINKAYA, Yetkili Sendika Başkanı Tuna DİNÇ, Diğer Kamu Kurum Yöneticileri ve Çankırı Ağız ve Diş Sağlığında görevli sağlık çalışanları katılmıştır.

 

    Açılış konuşmasını gerçekleştiren Başhekimimiz Sayın Dt. İbrahim COŞKUNER konuşmasında vermiş olduğumuz ağız ve diş sağlığı hizmetinin güvenlik görevlisinden diş hekimlerine, idari ve mali işler müdürüne kadar tüm personeli kapsayan bir ekip çalışması olduğu ve tesisimizin bu konuda oldukça başarılı olduğunu, yeni hizmet binamızın açılışına yaklaşmanın verdiği heyecanı vurgulayarak. Halkımıza daha iyi koşullarda, daha kaliteli hizmet vermenin yanında personelin çalışma koşullarının da yeni binamız sayesinde daha konforlu olacağını vurguladı. Akabinde Diş Hekimlerinin ve ağız ve diş sağlığı hizmeti veren sağlık personelinin Diş Hekimliği Günü'nü tebrik ederek, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etmişlerdir.

 

    Açılış konuşmasından sonra davetlilerimiz günün anlam ve önemini vurgulayan tebrik ve kutlama konuşmaları yapmıştır. Konuşmalara müteakip diş hekimliği hizmetinde üstün performans ve özverili çalışmalarından ötürü Dt. Ulaş ÖCAL'a sayın sayın Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü ALDEMİR tarafından, Dt. Melis GÜLDALI'na Çankırı Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.Hüseyin KESKİN tarafından plaket takdim etmişlerdir.

 

    Bu güzel günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak onurlandıran herkese teşekkür ederiz.

 

    Halkımızın ağız ve diş sağlığının korunmasında, özverili çalışmalar gösteren ve birlikte çalışmaktan gurur duyduğum değerli meslektaşlarımın ve tüm Çankırı ADSM Personelinin 22 Kasım Diş hekimleri Gününü ve Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftasını en içten duygularımla kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.

 

Dt. İbrahim COŞKUNER

Başhekim/Hastane Yöneticisi

GERİ DÖN

Sisteme Kayıtlı Diğer Haberler
 28.11.2017   22 Kasım Dişhekimliği Günü ve Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftası Sebebi İle Kutlama Etkinliği düzenlendi.
 10.11.2017   BAKANIMIZ DR. AHMET DEMİRCAN 'DAN 10 KASIM MESAJI
 30.7.2017   EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ KAPSAMINDA ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR
 15.7.2017   BU GECE VE HER GECE VATAN İÇİN SAĞLIK NÖBETİNDEYİZ...
 15.7.2017   15 Temmuz Şehitler Ve Gaziler Günü Mesajı
 16.6.2017   Genel Sekreterliğimiz Tarafından Öz Değerlendirme Yapıldı
 27.3.2017   Sosyal Sorumluluk Projesi
 3.3.2017   Muğla Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği MHRS Animasyon Filmi
 28.12.2016   MHRS ÇALIŞMA SİSTEMİ DEĞİŞİKLİĞİ
 12.12.2016   İstanbul 'da gerçekleşen hain terör saldırısı ile ilgili TKHK Mesajı